YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.4275
10
0.3059
25
0.22648
50
0.16682
100
0.12255
250
0.101194
500
0.083448
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | YAGEO |
| Series | HHV |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Features | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 150 kOhms |
| Composition | Metal Film |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |