HH18N820F101LT
Walsin Technology Corporation
型号:
HH18N820F101LT
描述:
CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 0603
Features High Q, Low Loss
Tolerance ±1%
Lead Style -
Capacitance 82 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.034" (0.87mm)
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C