HH15N220G500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
HH15N220G500CT
描述:
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
Ratings -
Features High Q, Low Loss
Tolerance ±2%
Lead Style -
Capacitance 22 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C