Stackpole Electronics Inc
型号:
HCJ2512ZT0R00
封装:
2512
批次:
-
描述:
RES 0 OHM JUMPER 2W 2512
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.5415
10
0.3838
25
0.29944
50
0.25327
100
0.199595
250
0.168872
500
0.138168
1000
0.107464
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Series | HCJ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Tolerance | Jumper |
| Resistance | 0 Ohms |
| Composition | Metal Foil |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.033" (0.85mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Temperature Coefficient | - |