KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
170.7435
10
164.8592
25
158.97186
50
153.08395
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | KEMET |
| Series | GTX |
| Current | 30 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | - |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Applications | Inverters, Power Drive Systems |
| Configuration | Two Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cUL, UL |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated DC | 500V |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |