KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
29.83
10
28.86575
25
27.9034
50
26.94105
100
24.05457
250
23.573452
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | KEMET |
| Series | GTX |
| Current | 16 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cUL, TUV, UL |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | 560V |
| Base Product Number | GTX-2160 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |