KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
28.842
10
27.9091
25
26.97886
50
26.04843
100
23.25752
250
22.7924
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | KEMET |
| Series | GTX |
| Current | 6 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cUL, TUV, UL |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | 560V |
| Base Product Number | GTX-2060 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |