onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.2535
10
4.7158
100
3.86346
500
3.288919
1000
2.773782
2000
2.635091
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Diode Type | Single Phase |
| Technology | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 4-Square, GBPC-W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Base Product Number | GBPC3510 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | GBPC-W |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1 kV |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 1000 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 35 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 17.5 A |