onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.023
10
5.43875
50
5.18605
100
4.503095
250
4.300688
450
3.92122
950
3.41525
2400
3.288758
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Diode Type | Single Phase |
| Technology | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 4-Square, GBPC-W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Base Product Number | GBPC3504 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | GBPC-W |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 400 V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 400 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 35 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 17.5 A |