onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.149
10
4.6265
50
4.37361
100
3.7905
250
3.59613
450
3.226789
950
2.721389
2400
2.58532
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Diode Type | Single Phase |
| Technology | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 4-Square, GBPC-W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Base Product Number | GBPC2506 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | GBPC-W |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 600 V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 600 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 25 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 12.5 A |