Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.6945
10
10.36545
100
9.03659
500
7.707654
1000
7.069786
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Color | Black |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Flex Stack, FW |
| Package | Tube |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Termination | Solder |
| Length - Tail | 0.090" (2.286mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | FW-35-04 |
| Number of Positions | 70 |
| Length - Overall Pin | 0.509" (12.929mm) |
| Length - Stack Height | 0.319" (8.103mm) |
| Length - Post (Mating) | 0.100" (2.540mm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Contact Finish Thickness - Post (Mating) | 10.0µin (0.25µm) |