Schaffner EMC Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
26.125
10
25.28045
25
24.4378
60
23.595312
120
21.0672
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Series | FN 332 |
| Current | 6 A |
| Package | Tray |
| Inductance | 800µH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Termination Style | Terminal Post |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN332 |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |