Schaffner EMC Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
222.4805
10
214.80925
25
207.13724
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Series | FN 3258 |
| Current | 42 A |
| Package | Box |
| Inductance | - |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN3258 |
| Frequency - Operating | DC ~ 60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 480 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 277 V |