Schaffner EMC Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
85.1675
10
82.32605
25
79.48688
50
76.6479
100
71.7174
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Series | FN 2412 |
| Current | 25 A |
| Package | Box |
| Inductance | - |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | Regenerative Motor Drive |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN2412 |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |