Schaffner EMC Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
30.647
20
29.65805
40
27.6811
80
24.7152
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Series | FN 2090 |
| Current | 8 A |
| Package | Tray |
| Inductance | 8mH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, CSA, ENEC, UR |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 110V, 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN2090 |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |