Schaffner EMC Inc.
型号:
FN2010N1-10-06
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
15.884
10
13.43775
25
13.03058
50
12.21624
100
10.994635
250
10.587408
500
10.1802
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Series | FN 2010 |
| Current | 10 A |
| Package | Box |
| Inductance | 800µH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, CSA, ENEC, UR |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | 250V |
| Base Product Number | FN2010 |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |