Schaffner EMC Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.8865
10
12.5951
25
12.21358
60
11.450188
120
10.305125
240
9.923462
480
9.5418
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Series | FN 2010 |
| Current | 6 A |
| Package | Tray |
| Inductance | 1mH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | Safety |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN2010 |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |