Schaffner EMC Inc.
型号:
FN2010A-20-08
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
24.8805
10
24.0768
25
23.27424
50
22.47168
100
20.064
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Series | FN 2010 |
| Current | 20 A |
| Package | Tray |
| Inductance | 600µH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | Safety |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Termination Style | Threaded Post (M4) |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN2010 |
| Frequency - Operating | DC ~ 400Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |