SCHURTER Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
19.5795
10
18.9715
25
18.36008
50
17.7479
100
15.93739
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Series | FMAB |
| Current | 4 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cURus, ENEC, VDE |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 277V |
| Voltage - Rated DC | 277V, 400V |
| Base Product Number | FMAB |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |