Infineon Technologies
型号:
FM25L04B-DGTR
封装:
8-DFN (4x4.5)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC FRAM 4KBIT SPI 20MHZ 8DFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.9475
10
1.7746
25
1.72672
50
1.71798
100
1.535675
250
1.53121
500
1.508087
1000
1.444057
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | F-RAM™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Memory Size | 4Kbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Base Product Number | FM25L04 |
| Memory Organization | 512 x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-DFN (4x4.5) |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |