Infineon Technologies
型号:
FM25CL64B-GTR
封装:
8-SOIC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC FRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.3225
10
3.92065
25
3.8361
50
3.8152
100
3.420855
250
3.408372
500
3.283846
1000
3.15875
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | F-RAM™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Memory Size | 64Kbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.65V |
| Base Product Number | FM25CL64 |
| Memory Organization | 8K x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |