KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
44.0895
10
39.18655
25
32.32888
50
31.34943
100
27.43068
250
25.4714
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | KEMET |
| Series | FLLE2-Q |
| Current | 20 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | 800µH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | ENEC, UR |
| Termination Style | Threaded Post (M4) |
| Voltage - Rated AC | 300V |
| Voltage - Rated DC | 300V |
| Base Product Number | FLLE2 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |