KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
140.638
10
135.78825
25
130.93888
50
126.08913
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | KEMET |
| Series | FLLDU |
| Current | 200 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | - |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | UR |
| Termination Style | Threaded Post (M10) |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | 440V |
| Base Product Number | FLLDU2 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |