YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.3515
10
0.2546
25
0.1881
50
0.1387
100
0.101745
250
0.084094
500
0.069331
1000
0.05016
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | YAGEO |
| Series | FKN |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Flame Proof, Fusible, Safety |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 10 Ohms |
| Composition | Wirewound |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | - |