onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.2535
10
4.40895
100
3.56668
500
3.17034
1000
2.714606
2000
2.556089
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | FFSP2065 |
| Capacitance @ Vr, F | 866pF @ 1V, 100kHz |
| Supplier Device Package | TO-220-2 |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 40 µA @ 650 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 650 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 22.5A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.7 V @ 20 A |