onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
15.219
10
13.4064
100
11.594465
500
10.507456
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package | Tube |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | FFSH20120 |
| Capacitance @ Vr, F | 1220pF @ 1V, 100KHz |
| Supplier Device Package | TO-247-2 |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 1200 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |