onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.096
10
9.7736
100
8.453005
500
7.660496
1000
7.026523
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | FFSH20120 |
| Capacitance @ Vr, F | 1220pF @ 1V, 100KHz |
| Supplier Device Package | TO-247-2 |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 1200 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.75 V @ 20 A |