onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
7.5525
10
6.4714
100
5.393055
500
4.758588
1000
4.282733
2000
4.013085
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Product Status | Active |
| Capacitance @ Vr, F | 612pF @ 1V, 100kHz |
| Supplier Device Package | TO-247-2 |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 1200 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 17A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.75 V @ 10 A |