onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.3345
10
2.79965
100
2.26461
500
2.012955
1000
1.723594
2000
1.622942
5000
1.547455
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Technology | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Product Status | Obsolete |
| Base Product Number | FFH30S60 |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Supplier Device Package | TO-247-2 |
| Reverse Recovery Time (trr) | 40 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 600 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.6 V @ 30 A |