onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.1115
10
0.99085
25
0.94012
100
0.722
250
0.638058
500
0.604485
1000
0.470155
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Down |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-UFBGA, WLCSP |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 1.3A |
| Number of Outputs | 1 |
| Base Product Number | FAN53741 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | 3.3V |
| Supplier Device Package | 6-WLCSP (1.38x0.94) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |