onsemi
型号:
FAN53526UC128X
品牌:
封装:
15-WLCSP (2.02x1.31)
批次:
-
描述:
IC REG BUCK PROG 3A 15WLCSP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.064
10
0.95095
25
0.90288
100
0.69312
250
0.61256
500
0.580298
1000
0.451345
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | TinyBuck® |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Down |
| Topology | Buck |
| Output Type | Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 15-UFBGA, WLCSP |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 3A |
| Number of Outputs | 1 |
| Base Product Number | FAN53526 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 2.4MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 1.2V |
| Supplier Device Package | 15-WLCSP (2.02x1.31) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |