onsemi
型号:
FAN49100AUC330X
品牌:
封装:
20-WLCSP (1.96x1.56)
批次:
-
描述:
IC REG BCK BST 3.3V 2A 20WLCSP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.216
10
1.08965
25
1.03436
100
0.7942
250
0.70186
500
0.664924
1000
0.51717
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | TinyPower™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Topology | Buck-Boost |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-UFBGA, WLCSP |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Base Product Number | FAN49100 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 1.8MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | 20-WLCSP (1.96x1.56) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |