onsemi
型号:
FAN48695UC190X
品牌:
封装:
9-WLCSP (1.37x1.32)
批次:
-
描述:
IC REG BOOST 5V 1A DL 9WLCSP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.9215
10
0.8208
25
0.779
100
0.598215
250
0.528694
500
0.500859
1000
0.389557
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Up |
| Topology | Boost |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 9-UFBGA, WLCSP |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 1A |
| Number of Outputs | 2 |
| Base Product Number | FAN48695 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | 9-WLCSP (1.37x1.32) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |