onsemi
型号:
FAN48610BUC45X
品牌:
封装:
9-WLCSP (1.22x1.22)
批次:
-
描述:
IC REG BOOST 4.5V 1A 9WLCSP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.874
10
0.7676
25
0.72086
100
0.546345
250
0.464968
500
0.441731
1000
0.337108
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | TinyBoost® |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Up |
| Topology | Boost |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 9-UFBGA, WLCSP |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 1A (Switch) |
| Number of Outputs | 1 |
| Base Product Number | FAN48610 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 4.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | 9-WLCSP (1.22x1.22) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.5V |