onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.073
10
4.55905
25
4.30958
100
3.543595
250
3.17965
500
3.064719
1000
2.547548
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Down |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 34-PowerWFQFN |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 40A |
| Number of Outputs | 1 |
| Base Product Number | FAN251040 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 1.4MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Supplier Device Package | 34-WQFN (5x7) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.5V |