KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
10.64
10
10.10705
50
8.51124
100
7.97924
500
7.074897
1000
6.649335
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | KEMET |
| Series | FA |
| Current | 6.5 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | 1mH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | PC Pins |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FAHAV3 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |