Texas Instruments
型号:
F280039CPZQ1
封装:
100-LQFP (14x14)
批次:
-
描述:
IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
9.9655
10
9.0022
25
8.58344
90
7.453064
270
7.118065
450
6.49002
990
5.652595
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Speed | 120MHz |
| Series | C2000™ C28x |
| Package | Tray |
| RAM Size | 34.5K x 16 |
| Core Size | 32-Bit |
| EEPROM Size | - |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI, UART/USART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 53 |
| Core Processor | C28x |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Product Status | Active |
| Data Converters | A/D 23x12b SAR; D/A 2x12b |
| Oscillator Type | External, Internal |
| Base Product Number | F280039 |
| Program Memory Size | 384KB (192K x 16) |
| Program Memory Type | FLASH |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 100-LQFP (14x14) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.8V ~ 3.63V |