Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
7.391
10
6.68325
25
6.31408
50
6.15999
100
5.852
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Edge Rate™ ERM8 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.351" (8.91mm) |
| Base Product Number | ERM8-020 |
| Number of Positions | 40 |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm, 15mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |