Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.061
10
5.4758
25
5.17332
50
5.04697
100
4.79465
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Edge Rate™ ERM8 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.235" (5.97mm) |
| Base Product Number | ERM8-010 |
| Number of Positions | 20 |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 9mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |