Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
15.1715
10
13.1499
30
12.46305
60
12.28255
90
10.8376
240
10.115049
450
9.898306
960
9.392546
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Edge Rate™ ERF8 |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.210" (5.33mm) |
| Base Product Number | ERF8-100 |
| Number of Positions | 200 |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |