Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.7095
10
5.18415
25
4.9096
50
4.7956
100
4.56722
250
3.996308
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Edge Rate™ ERF6 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.127" (3.23mm) |
| Base Product Number | ERF6-10 |
| Number of Positions | 20 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |