MEAN WELL USA Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
41.192
10
38.76475
25
37.5535
50
36.34206
100
35.13062
250
33.91918
500
27.171577
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Type | Open Frame |
| Series | EPP-100 (100W) |
| Package | Box |
| Features | Adjustable Output, PFC, Universal Input |
| Efficiency | 91% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Power (Watts) | 76W (102W Forced Air) |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, TUV |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |
| Size / Dimension | 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 6.3 A |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 6 | - |
| Base Product Number | EPP-100 |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (With Derating) |