DFRobot
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.3225
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | DFRobot |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Board Type | Fully Populated |
| Product Status | Active |
| Regulator Type | Positive Fixed |
| Channels per IC | 1 - Single |
| Voltage - Input | 6V ~ 12V |
| Current - Output | 500mA |
| Voltage - Output | 3.3V or 5V |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Utilized IC / Part | LM1117 |