DD78S10ANE0/AA
Positronic
型号:
DD78S10ANE0/AA
描述:
CONN D-SUB HD RCPT 78POS CRIMP
Package Box
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Contact Finish Gold
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
Number of Rows 4
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 78
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C