DD78S100ES/AA
Positronic
型号:
DD78S100ES/AA
描述:
CONN D-SUB HD RCPT 78POS CRIMP
购买数量:
库存 : 48
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Package Box
Features -
Contact Finish Gold
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
Number of Rows 4
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 78
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C