DD44S1S0V5X
Positronic
型号:
DD44S1S0V5X
描述:
CONN D-SUB HD RCPT 44POS CRIMP
Package Box
Features -
Contact Finish Gold
Flange Feature Board Side (4-40)
Number of Rows 3
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 44
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C