DD26S10W00/AA
Positronic
型号:
DD26S10W00/AA
描述:
CONN D-SUB HD RCPT 26POS CRIMP
Contact Finish Gold
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Number of Rows 3
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 26
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C