DD15S1S0T2X
Positronic
型号:
DD15S1S0T2X
描述:
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
购买数量:
库存 : 118
Contact Finish Gold
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Number of Rows 3
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 15
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C