DD15S1S000/AA
Positronic
型号:
DD15S1S000/AA
描述:
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
购买数量:
库存 : 41
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Contact Finish Gold
Flange Feature Board Side (4-40)
Number of Rows 3
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 15
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C