Infineon Technologies
型号:
CY8C24493-24LTXI
封装:
48-QFN (7x7)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48QFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.541
10
4.07455
25
3.85168
80
3.338186
260
3.167006
520
2.841764
1040
2.39666
2600
2.276827
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Speed | 24MHz |
| Series | PSOC®1 CY8C24xxx |
| Package | Tray |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Core Size | 8-Bit |
| EEPROM Size | - |
| Peripherals | LVD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | I²C, SPI, USB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 36 |
| Core Processor | M8C |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Data Converters | A/D 1x10b |
| Oscillator Type | Internal |
| Base Product Number | CY8C24493 |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 5.5V |